STRENGREYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

426205. STRENGREYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Længde 80 cm Bredde 20 cm Højde 82 cm.

Alder og Brugsslitage.
Pletter. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Pletter. Mindre ridser.

Antal besøg: 271