MEKANO OG MÄRKLIN-REX.

MEKANO OG MÄRKLIN-REX.
426151. MEKANO OG MÄRKLIN-REX.

Første halvdel af det 20. århundrede.

Dele er skåret og slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dele er skåret og slidt.

Antal besøg: 2.663