FREDERICK REGINALD DONAT. Olie på Panel, signeret.

425750. FREDERICK REGINALD DONAT. Olie på Panel, signeret.

Fisker med kvinde, ca. 51x41 cm.

Mindre revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre revne.

Antal besøg: 1.636