RAMON POVEDA IBARS. „Barcelona Havn“.

4250449. RAMON POVEDA IBARS. „Barcelona Havn“.

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1976. På bagsiden, signeret, dateret og med titlen „Port de Barcelona“.
28x39 cm.

I god stand. Overtrukket og polykrom træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
28x39 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 186