SOFA, udtræksmodel tidligt i det 20. århundrede.

42413. SOFA, udtræksmodel tidligt i det 20. århundrede.

Færdigt fyrretræ, ribbede lameller og forstykke. Fyldt låg. Længde 187, bredde 60, højde 82 cm.

Brugsslitage Forstykket er lidt slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.049