DOBBELT DØRE, århundredeskiftet 1900.

424084. DOBBELT DØRE, århundredeskiftet 1900.

Højde 218cm Bredde 64 cm + 56 cm Originalt maleri.

Brugsslitage, falmning af farve, skader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.867