Sæt SINGLER, 8 stk., 1960'erne/70'erne.

423822. Sæt SINGLER, 8 stk., 1960'erne/70'erne.

Dyb lilla, Pugh Rogefeldt mm.

Overfladeridser og slitage. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dyb lilla, Pugh Rogefeldt mm.

Antal besøg: 1.033