En VINKYL, Adexa, Jc-128, 21. århundrede.

4229987. En VINKYL, Adexa, Jc-128, 21. århundrede.

Længde 49,5, bredde 56, højde 83,5 cm.

Brugsslitage, mærker, pletter, ingen funktionsgaranti leveres.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 616