KRUG VERSILBERT. 3 kuglefødder, væg med plastgenrescene, rocaille-pommel.

422975. KRUG VERSILBERT. 3 kuglefødder, væg med plastgenrescene, rocaille-pommel.

Dateret 1800-tallet, forgyldt indvendigt, med 2 kendetegn på undersiden og HJNS 1 prægning. højde ca. 15,5 cm, stativ 10 cm, vægt 328,5 gram.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 1.545