DÅSTOLE, 1 par, "Florida", Bröderna Wigells stolefabrik.

422947. DÅSTOLE, 1 par, "Florida", Bröderna Wigells stolefabrik.

Midten af det 20. århundrede.

Farveslitage og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Midten af det 20. århundrede.

Farveslitage og Brugsslitage.

Antal besøg: 3.476