KNIVE, 3 stk. inkl. sameknive.

422929. KNIVE, 3 stk. inkl. sameknive.

2 sameknive, længde 18 og 24 cm 1 barbermaskine, Best sølvstål ekstra hulslebet, Solingen - Tyskland, længde 24 cm.

Brugsslitage, mærker, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 938