KNIV, Puma Solingen, Tyskland.

422774. KNIV, Puma Solingen, Tyskland.

Inklusiv skede.
Længde på kniven 20,5 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inklusiv skede.
Længde på kniven 20,5 cm.

Antal besøg: 2.237