DESK med klap, teaktræ, 1960'erne.

422746. DESK med klap, teaktræ, 1960'erne.

Med skuffer. Længde 100+30 cm. Bredde 60 cm. Højde ca 73 cm.

Solbleget. Mindre ridser og stødmærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.225