RYGEBORD, træ med glasplade, 20. århundrede.

421643. RYGEBORD, træ med glasplade, 20. århundrede.

Firkantet format. Med intarsiaarbejde.
60 x 60 cm.
Højde 58 cm.

Brugsslitage, fugtskader, skader, ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 60 cm.
Højde 58 cm.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.602