TOP til reol, kornmalet, 19./20. århundrede.

421613. TOP til reol, kornmalet, 19./20. århundrede.

Højde eksklusiv kam 98 cm, inklusiv kam 117 cm, bredde 79 cm, dybde 33 cm.
Nøgleegnede æsker er tilgængelige.

Et glas revnet, revne i træet i den ene ende, kam afbrudt, slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.179