MINIATURE GULV, første halvdel af det 20. århundrede.

421202. MINIATURE GULV, første halvdel af det 20. århundrede.

Miniature gulvur med udskåret plantedekor på fronten Højde 28 cm.

Brugsslitage, der mangler muligvis egenskaber på emblemet.
Funktion ikke testet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Funktion ikke testet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 819