BRUNO WIKLUND. 2 stk, olie på Panel/lærred, signeret.

421097. BRUNO WIKLUND. 2 stk, olie på Panel/lærred, signeret.

59 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 592