SPISESUMSMØBLER, 7 stk., England.

420242. SPISESUMSMØBLER, 7 stk., England.

Malet. Bord, 1900-tallet, længde ca. 188, bredde 126, højde 78 cm.
4 stole og et par lænestole, 19./20. århundrede.
2 skiver á 46 cm.

Brugsslitage. stole overmalet. Afvisning af liste. Stole vakkelvorne.
Skiver med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 skiver á 46 cm.

Skiver med revner.

Antal besøg: 1.154