SUKKERSPREDER, sølv, Gustaf Möllenborg 1855, 68,1 gram.

41926. SUKKERSPREDER, sølv, Gustaf Möllenborg 1855, 68,1 gram.

Længde ca 22 cm.

Brugsslitage. Mærket med stemplet skjold.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 22 cm.

Antal besøg: 1.408