EDWARD WILLIAM WYON. EFTER. Relief, marmor, England, 20. århundrede.

418512. EDWARD WILLIAM WYON. EFTER. Relief, marmor, England, 20. århundrede.

Underskrevet. Rundt relief i marmor med mytologisk indretning sat i forgyldt ramme.
Diameter 17 cm.

Brugsslitage og et par mindre slag på klingen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 17 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.283