GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindløs aften", emaljemaleri, signeret og dateret '90.

418181. GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindløs aften", emaljemaleri, signeret og dateret '90.

33 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.151