ALLMOGE, 7 dele, 19.-20. århundrede.

418090. ALLMOGE, 7 dele, 19.-20. århundrede.

Vægt, rivejern, glaskrukke, et par saltkar, mini trækrukke. Kniv dateret 1896.

Slid, saltpande med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 998