Sæt KOBBER, 14 dele, 1800/2000 årh.

417173. Sæt KOBBER, 14 dele, 1800/2000 årh.

Partiet består af blandt andet spande, kaffekander, forme og kander.

Brugsslitage og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og buler.

Antal besøg: 704