GERARD PIETER ADOLFS. olie på lærred.

417121. GERARD PIETER ADOLFS. olie på lærred.

Récolte du Riz Java rishøst. Signeret. A verso signeret Adolfs 53-55. nr. 229. 50x60 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 4.179