UNDERSKAB, eg, Nyrenässans, slutningen af 1800-tallet.

41701. UNDERSKAB, eg, Nyrenässans, slutningen af 1800-tallet.

Nøglebeslag af messing, dekoration med løvehoveder.
Rigt skåret indretning.
Højde ca 227 cm længde 143 cm, bredde 60 cm.

Skader/reparation.
Fugtpletter/slitage.
Dekorer glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rigt skåret indretning.

Skader/reparation.
Fugtpletter/slitage.
Dekorer glasset.

Antal besøg: 2.871