DUKKESKAB, 19./20. århundrede.

416781. DUKKESKAB, 19./20. århundrede.

Rudede vinduer.
Højde 131, længde 93 cm, bredde 41 cm.

Omarbejdet skabstop.
Skader/slitage.
Masketung.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rudede vinduer.

Omarbejdet skabstop.
Skader/slitage.
Masketung.

Antal besøg: 1.338