SPILDT POOL, 3 stk og SKÅL, flinttøj.

416674. SPILDT POOL, 3 stk og SKÅL, flinttøj.

Diameter affaldsvask 25,5, 27,5 og 34 cm.
Skål diameter 26 cm.

Brugsslitage, krakelering, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål diameter 26 cm.

Antal besøg: 965