SERVICE DEDLAR, blandt andre Rörstrand, Gustavsberg.

416420. SERVICE DEDLAR, blandt andre Rörstrand, Gustavsberg.

Krydderiglas, Jie, Gantofta, Staffan Johnson.
Kander, 2 stk, "Koka", Rörstrand.
Skåle, 6 stk, Turi design.
Gulerødder inklusive "Fix", Rörstrand.

Brugsslitage. Håndtag, revet.
Låg med krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skåle, 6 stk, Turi design.

Brugsslitage. Håndtag, revet.
Låg med krakelering.

Antal besøg: 810