RABBERHÅNDER, 10 stk, 1800/2000 årh.

416353. RABBERHÅNDER, 10 stk, 1800/2000 årh.

Blandt andre CV Heljestrand, JA Hellberg og FW Söderén & Co. Størstedelen i originale æsker.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.001