LOIC LE GUELLAF. Sejlbåde, olie på lærred, sign.

416136. LOIC LE GUELLAF. Sejlbåde, olie på lærred, sign.

65 x 45 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 45 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 976