SKÅL, krystal Gunnar Cyrén "Sofiero".

414796. SKÅL, krystal Gunnar Cyrén "Sofiero".

Oval skål med skåret ternet dekoration. Længde 24, højde 11 cm.
Signeret Orrefors GC 0834-33.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Orrefors GC 0834-33.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.074