Kommode, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

414628. Kommode, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 85, bredde 46, højde 64 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser. Disken med pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 637