ALEXANDER CALDER. litografisk plakat, " Hellise " signeret.

414532. ALEXANDER CALDER. litografisk plakat, " Hellise " signeret.

Udgivet af Pace 58,5 x 73,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 950