MOUTAINBIKE, Scott, 27 gear.

MOUTAINBIKE, Scott, 27 gear.
414355. MOUTAINBIKE, Scott, 27 gear.

Medium, 26 tommer, skivebremser, støddæmper foran.

Låse og nøgler mangler, mindre skader, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.248