ØRERINGE, RAV, SØLV 925, forgyldt.

413977. ØRERINGE, RAV, SØLV 925, forgyldt.

Store naturlige rav øreringe, polerede stykker naturligt rav på forgyldte armbacks, stemplet 925 for sølv, længde med leverback 48 mm, rav 22 x 30 mm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 749