GÖKUR, ca 1900.

GÖKUR, ca 1900.
41381. GÖKUR, ca 1900.

Træskuret. Indretning med løv og fugl. 2 vægte og pendul. Højde uden vedhæng ca 42 cm. Træbeklædt lodning.

2 tal markeringer mangler. Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!
41381. GÖKUR, ca 1900.

Antal besøg: 1.433