TRÅSKAB, buet krone, almindelig mand, 17/1800 tallet.

413348. TRÅSKAB, buet krone, almindelig mand, 17/1800 tallet.

2 delt.
Længde 110 cm Bredde 55 cm Højde 235 cm.

Alder og Brugsslitage Lås mangler. Senere maleri, men antikt.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 delt.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.112