Kommode i Louis XVI stil, 20. århundrede.

413328. Kommode i Louis XVI stil, 20. århundrede.

Lille Kommode i valnød. Mave foran og buede ben, tre skuffer med metalbeslag og skåret dekoration.
Bredde 52, dybde 33, højde 69 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 721