HVID ENGEL, elektrisk guitar.

HVID ENGEL, elektrisk guitar.
4128211. HVID ENGEL, elektrisk guitar.

Halsudskæring med perleindlæg.

Proveniens: Musiker og samler Thomas Sandberg, Lerbäck.

Brugsslitage, mangler en snor.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 894