SKAB, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

411532. SKAB, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Bredde 90 cm. Højde 122 cm. Dybde 40 cm.

Overfladeridser, slitage og mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 6.965