CARL MALMSTEN. SPISEBORD, Visingsö.

411111. CARL MALMSTEN. SPISEBORD, Visingsö.

Længde 160, bredde 80, højde 73 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 763