TASKE / Kuffert, omkring århundredeskiftet 18/1900.

410995. TASKE / Kuffert, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Hård skal med trædetaljer og nitter. Længde 44 cm, højde 29 cm, dybde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 838