RADIO, Philips, det 20. århundrede.

410893. RADIO, Philips, det 20. århundrede.

Længde 70 cm Bredde 13 cm Højde 25 cm.

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Antal besøg: 1.126