LECH RZEWUSKI. Blandede medier.

410808. LECH RZEWUSKI. Blandede medier.

Anatomitime i kunstnerklubben. Signeret og dateret 2000. 68x98 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.398