STOLE, 4 stk., polsterstil, 1910'erne.

410166. STOLE, 4 stk., polsterstil, 1910'erne.

originalt stof og polstring.

Slitage, et hjul mangler, solbleget stof, pletter, beskadigede "kugle"-bånd.

Få foretaget en gratis vurdering!

originalt stof og polstring.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.436