SERVERINGSSKÆF 13 PART.

SERVERINGSSKÆF 13 PART.
409611. SERVERINGSSKÆF 13 PART.

Slev - Biedermeier, 13 loddet sølv, stemplet, blomsterformet slev forgyldt på indersiden, bladdekoration delvist Chased, benhåndtag med spiraldrejet midterstykke, L.ca.39c:.

Tegn på slid og alder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tegn på slid og alder.

Antal besøg: 1.210