HUNDESKATTEMÆRKER, samling, 20. århundrede.

4092873. HUNDESKATTEMÆRKER, samling, 20. århundrede.

En samling med et større parti hundeskattemærker.
Bogen „Svenska hundskatemärken 1862-1995" er inkluderet.

Brugsslitage.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 5

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 448