ALMANAKKER, 18./20. århundrede.

4091464. ALMANAKKER, 18./20. århundrede.

Stor samling af almanakker fra år 1800 og fremefter.
Tre bevægelige kasser fulde!

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 5

Få foretaget en gratis vurdering!

Tre bevægelige kasser fulde!

Tema

Antal besøg: 354