HANS PURRMANN. LITOGRAF.

HANS PURRMANN. LITOGRAF.
409062. HANS PURRMANN. LITOGRAF.

Signeret, dateret og nummereret med blyant. Kopi 2/25 print 26 x 31cm. Ramme 45x52 cm.

Arket er indrammet bag en passepartout. Arket var ikke indrammet. Lys kant af lys.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.177