MICHAEL SÖDERLUNDH. Træet, farvelitografi, nummereret 244/260, signeret.

407438. MICHAEL SÖDERLUNDH. Træet, farvelitografi, nummereret 244/260, signeret.

Arkstørrelse 62 x 54 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkstørrelse 62 x 54 cm.

Antal besøg: 2.740